top of page

TestGroup

Public·11 members
Denis Zuev
Denis Zuev

101 Pozycji Seksualnych I Sekret


Kamasutra to książka zawierającaszczegółowy opis wielu pozycji seksualnych, która od latkusi, ale także onieśmiela. Mało kto wie, że wielokrotnie wznawianyi wydawany w różnych formach tekst, będący w szerokim obiegu podziś dzień, wywodzi się tak naprawdę z Indii i został napisany wsanskrycie bardzo dawno temu. Choć autorstwo przypisuje sięWatsjajanie, żyjącemu prawdopodobnie pomiędzy I a VI wiekiemnaszej ery, brak dokładnych danych źródłowych uniemożliwia dokładnąidentyfikację twórcy oraz daty powstania dzieła. Kamasutrailustrowana książka PDF to zbiór pozycji seksualnych opisującyszereg umiejętności, różne typy związków seksualnych, a takżesposoby i odmiany pieszczot. To właśnie stąd pochodzą nazwy pozycjiseksualnych w korelacji do zwierząt, ponieważ mężczyzn w Kamasutrzeporównywano na przykład do ogierów, a kobiety do gazel.
101 Pozycji Seksualnych I SekretJeśli nie jesteście pewni, czy chcecie skorzystać z poradzawartych w Kamasutrze PDF, warto podglądnąć, co oferuje książka,szczególnie, że pobranie jej jest zupełnie darmowe. A nóż okażesię, że Kamasutra online będzie naszym sprzymierzeńcem wpodgrzewaniu temperatury w sypialni. Książka zawiera wiele pozycjina stojąco, siedząco i leżąco, znajdziemy tam także osławiony kwiatlotosu oraz oczywiście kamasutrę dla zaawansowanych. Jeśli szukaszsposobu, aby pobudzić swoją partnerkę lub partnera w łóżku, jużteraz pobierz Kamasutrę ilustrowaną obrazkami i poznaj typypieszczot, o których wcześniej nie miałeś pojęcia.


Ta wiedza na temat miłości łączy się teraz ze współczesnymi poglądami na seks w książce, która bada sekrety wszystkich miłosnych pozycji, od najbardziej klasycznych i konwencjonalnych po najodważniejsze, a nawet prawdziwe akrobacje. Wszystkie one wzbogacają życie seksualne i miłosne oraz jeszcze bardziej zbliżają do siebie partnerów.


Zestawienia pozycji seksualnych bardzo rzadko uwzględniają udział wyłącznie osób z wulwami. Postanowiliśmy to zmienić! Niezależnie od tego, czy dopiero wkraczacie w świat seksu, czy po prostu macie ochotę na spróbowanie czegoś nowego, mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu.


Ta pozycja dla lesbijek w szczególności spodoba się parom, które lubią bliskie objęcia, kontakt skóry ze skórą i poczucie pogłębionej intymności. W tej pozycji jedna osoba klęka za drugą tak, aby pośladki osoby znajdującej się z przodu stykały się z łonem osoby z tyłu. Stymulacja manualna staje się dzięki temu niezwykle łatwa i wygodna, a świetnym gadżetem do wypróbowania w pozycji na kolanach jest masażer typu wand. Dodatkową atrakcją jest możliwość całowania, lizania lub kąsania szyi, karku i szeptania sprośności wprost do ucha.


Wspaniałym urozmaiceniem pozycji 69 jest sięgnięcie po wibrator łechtaczkowy. Posłuży on do dodatkowej stymulacji, jak i w momentach, kiedy musicie zrobić sobie przerwę na zaczerpnięcie oddechu.


W pozycji misjonarskiej głębokość i kąt penetracji można modyfikować, sięgając po specjalne poduszki do seksu lub podkładając pod biodra osoby penetrowanej zwinięty koc albo złożoną kołdrę.


W tej pozycji jedna osoba leży, a druga ją dosiada w okolicach bioder. W zależności od Waszych upodobań penetracja może odbywać się przy pomocy strap-ona, palców lub całej dłoni. To osoba dominująca kontroluje tempo i intensywność penetracji, a jej poruszające się w górę i w dół oraz w przód i w tył ciało z pewnością będzie niezwykle podniecającym widokiem.


...z podwójnym dildem. W tej pozycji siedzicie naprzeciwko siebie, Wasze nogi splatają się ze sobą, a Wasze cipki połączone są podwójnym dildem. Zabawy twarzą w twarz są nie tylko bardzo podniecające, ale też intymne. Możecie nie tylko stymulować swoje łechtaczki dłońmi lub przy pomocy wibratora, ale też wymieniać pocałunki i patrzeć sobie w oczy w szczytowym momencie.


Często nacisk na clitoris okazuje się zbyt mało precyzyjny i zbyt słaby, poza tym podpieranie się aby nie stracić styku też wymaga sporo wysiłku i napinania mięśni, co też nie zawsze sprzyja szczytowaniu. W tej pozycji znacznie trudniej też zdecydować się na dodatkową stymulację dłonią lub wibratorem, która też pomogłaby w przeżyciu orgazmu.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page